top of page

Yosun Duvar

Yosun duvarlar, son yıllarda iç mekan tasarımlarında popüler bir dekorasyon seçeneği haline gelmiştir. Doğal malzemelerden yapılan ve bakımı oldukça kolay olan yosun duvarlar, mekanlara sıcaklık ve doğallık katmanın yanı sıra havadaki oksijen miktarını da artırır. Sitemizde yosun duvar tasarımları, özel renk seçenekleri ve farklı boyutlarda sunulmaktadır. Yosun duvarlarımız, ofisler, oteller, mağazalar ve evler gibi birçok mekanda kullanılabilir ve farklı tasarımlarımızla mekanınızın atmosferini güzelleştirmek için sizleri bekliyoruz.

yosun tablo.png

Yosun Tabloların Özellikleri

Yosun tablolarınız yüksek kaliteli yosun ve mumyalanmış bitkiler kullanarak size özel hazırlanmaktadır. Yosun tablolar herhangi bir bakım gerektirmez ve size ulaştıkları günkü şekil, renk, ve dokularını korurlar.

Yosun tablolar aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı sağlar havadan yoluyla bulaşan hastalıkların riskini azaltırlar.

48D247C1-8D4F-484B-9358-6C6A7BC83589_edited.jpg

Yosun Tablolar Nerelerde Kullanılır?

Yosun tablolarınızı duvar bulunan her yere asabilir veya asmadan yaslayarak da kullanabilirsiniz. Spesifik bir kullanım alanı veya özel ihtiyaçları bulunmayan yosun tabloları istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Odanızda, ofisinizde yada kafenizde bakanların içini açacak yeşil tasarımlar olan yosun tablolar istediğiniz her yerde kullanılabilir.

Yosun tablolarımız hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayabilir veya istediğiniz ölçüler ve tasarım ile ilgili bize mail gönderebilirsiniz.

bottom of page