Yosum Pano

Uygulama

Yosun Pano Nedir?

Yosun panolar bir çerçeve veya logo üzerine uygulanan çeşitli yosun ve mumyalanmış bitkilerdir. Kullanılan yosun ve bitkiler mumyalanmış olduklarından herhangi bir bakım gerektirmezler(sulama, gübreleme, güneş görme vb.). İstediğiniz ebatlarda üretilebilen yosun tablolar duvarlarınızda doğallığı ve şıklığı yansıtacaktır. 

Yosun Panoların Özellikleri

Yosun panolarınız yüksek kaliteli yosun ve mumyalanmış bitkiler kullanarak size özel hazırlanmaktadır. Yosun tablolar herhangi bir bakım gerektirmez ve size ulaştıkları günkü şekil, renk, ve dokularını korurlar.

Yosun panolar aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı sağlar havadan yoluyla bulaşan hastalıkların riskini azaltırlar.

lichen-yosun tablo-yosun logo

Yosun panolarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz tıklayın.

Yosun Panolar Nerelerde Kullanılır?

Yosun tablolarınızı duvar bulunan her yere asabilir veya asmadan yaslayarak da kullanabilirsiniz. Spesifik bir kullanım alanı veya özel ihtiyaçları bulunmayan yosun tabloları istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Odanızda, ofisinizde yada kafenizde bakanların içini açacak yeşil tasarımlar olan yosun panolar istediğiniz her yerde kullanılabilir.

Yosun panolarımız hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayabilir veya istediğiniz ölçüler ve tasarım ile ilgili bize mail gönderebilirsiniz.