Mumyalanmış Yosun Tasarımları Hakkında

Korunmuş Yosun hakkında bu kadar harika olan nedir?

Korunmuş Yosun orman zeminlerinden hasat edilir ve rengini, dokusunu ve yumuşak, peluş kalitesini korumak için özel bir koruma işlemine tabi tutulur. (Endişelenmeyin-planthropy'nin Yosun kaynağı Yosun çiftliklerinden sürdürülebilir bir şekilde hasat edilir.) Koruma işlemi Yosun sonsuza kadar renkli, yumuşak ve bakım gerektirmeyen tutar. (Lütfen dikkat: korunmuş Yosun sadece iç mekan uygulamaları içindir.)


Korunmuş Yosun, kurutulmuş olan kurutulmuş Yosun ile karıştırılmamalıdır. Kurutulmuş Yosun gevrektir, çabucak kahverengileşir ve sonunda parçalanır.


Dayanıklılık, çılgın dekoratif güç ve bakım gerektirmeden renk ve dokuyu koruma yeteneği için korunmuş Yosun kullanıyoruz.


Yosun Duvar Fiyatları için iletişime geçin.


Yosunun kısa tarihi

Yosun, bilim adamlarının 400 milyon yıl önce fosilleşmiş bulduğu dünyadaki en eski bitkilerden biridir.


Yosunun takdiri Budist Rahiplere atfedilir. 1300 yıl önce bahçe tasarımlarında Yosun kullanmaya başladılar! En popüler yer, Kyoto'daki Saihoji Tapınağı'dır ve sevgiyle Yosun Tapınağı anlamına gelen Koke-Dera olarak adlandırılır.


Günümüze hızlı bir şekilde ilerleyin ve korunmuş Yosun iç tasarım dünyasını fırtına ile ele geçiriyor.


Korunmuş Yosunun Güzelliğini Keşfedin

Planthropy yeni bir Yosun duvarı projesi aldığında, müşterilerimizin her Yosun türünü görmesi ve deneyimlemesi bizim için önemlidir. Yosun kalitesini hissetmelerini sağlayan ve alanlarını nasıl artıracağını hayal etmelerine yardımcı olan bir örnek kutu üretiyoruz ve paketliyoruz.


Yarattığımız her moss wall-of-a-tür aşağıda moss türleri bir seçim sunan özel bir meyvedir.


Planthropy-Biyofili, Plantscapes, Yosun duvarları ve canlı duvarlar

Yaprak Yosunu


Yaprak yosunu, kayalar ve toprak üzerinde yaprak benzeri bir kaplama oluşturmak için büyüdüğü anlamına gelen bir halı yosunu türüdür. Yaprak yosunu düz, doku dolu ve Doğal Yeşil Ebru rengine sahiptir.


Yosun eşit ve düz bir şekilde büyüdüğünden, genellikle diğer yosunlarımız için bir arka plan olarak kullanırız. Ayrıca ayrıntılı ve kelimeler ve ifadeler sarma için harika bir yerdir. Bu, yeşillendirilmesi gerektiğinde alanınız için mükemmel bir seçenektir!


Planthropy-Biyofili, Plantscapes, Yosun duvarları ve canlı duvarlar

Mood Moss


Mood yosunu kalın, büyük topaklar halinde büyür. Bu Yosun türü ile ilgili en ilginç şey, büyüme koşullarına bağlı olarak görünüşte nasıl değiştiği nedeniyle adını almasıdır. Bu mizaç değişiklikleri onu “karamsar” olarak nitelendiriyor, bu da nasıl adlandırıldığıdır.


Mood moss dramatik ve etkileyici dokular ve derinlik ekler (bazı parçalar 4” kalınlığındadır!) korunmuş bir Yosun duvar tasarımında mükemmel bir vurgu yapmak.


Kutup yosunu (Pin yastık yosunu veya Topuz yosunu olarak da bilinir)


Kutup yosunu sıkı, yuvarlak yastık benzeri bir kütle içinde büyür ve yoğun, canlı bir yeşil renktedir. Pole moss, alanınızın görünümünü canlı, dokusal bir etki ile yenileyecek birinci sınıf ve özel bir his verir. Kutup yosunu kümeleri, doğal çerçevelerimize ve yosun duvarlarımıza inanılmaz bir boyut katar.


Planthropy-Biyofili, Plantscapes, Yosun duvarları ve canlı duvarlar

Ren Geyiği Yosunu


Ren geyiği yosunu teknik olarak bir Yosun değil, kutup topraklarında yetişen bir likendir. Planthropy'nin ren geyiği yosunu Norveç'in orman katları tarafından size getirildi! Bu liken, ren geyiği ve ren geyiği ve geyik gibi ilgili türler için özel bir muamele – bu ismin nereden geldiği.


Bu Yosun, dokusunun daha gür ve sünger benzeri olması bakımından benzersizdir. Aynı zamanda doğal beyazımsı bir renkte büyür. Renklendirme, koruma işlemi sırasında mavi veya turkuaz gibi çeşitli canlı renkler olarak boyanmasını sağlar. Bunlar Yosun duvar tasarımlarımızda güzel aksanlar yaratır.


Lichen Yosun


Deerfoot yosunu da ren geyiği Yosununa benzer bir likendir. Genellikle ren geyiği yosunu olarak kabul edilir ve satılır. Her ikisi de likenlerdir, ancak geyik ayağı yosunu çok daha sıkı bir dokuya sahiptir ve dokunmak için çok yumuşaktır.


Planthropy-Biyofili, Plantscapes, Yosun duvarları ve canlı duvarlar

Korunmuş Yosun İle Alanınızı Anında Yükseltmenin 5 YoluYosun Duvarları


Evinizde veya ofisinizde patlayıcı, etkileyici bir açıklama yapmak istiyorsanız, özel bir Yosun duvarı gitmek için doğru yoldur! (Özel Yosun duvarlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yosun formumuzu burada doldurabilirsiniz.)


Alanınıza korunmuş bir Yosun duvarı eklemek, dekoru canlandıracak ve daha sakin bir ortam yaratacaktır. Büyük kutu binanızın ortasında penceresiz bir ofisin olduğunu hayal edin-bir Yosun duvarı alanı doğa ile bir bağlantı ile dolduracaktır.


Tavanlardan asma


Kendinizi doğal unsurlarla çevrelemeye hazır mısınız? Güzel bir iyilik küresi veya tavanınızdan sarkan yeşil bir gölgelik, çenenizi düşürecek bir odak parçası yaratacaktır.


Doğa Çerçeveleri


Büyük bir Duvar Montajı sizin için bir şey değilse, yosunlu, el yapımı Doğa Çerçevelerimizden birini alanınıza ekleyebilirsiniz,

48 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yosun Duvarlardaki Eşsiz Tasarım Potansiyeli

Yaşayan yeşil duvarlar her zamankinden daha popüler hale geldi ve Amerika'daki duvarlar, mimar ve tasarımcının bitkilere olan ilgisi ve modern alanlar için biyofilik tasarım sayesinde daha iyi görünüy