top of page

'Korunmuş Yosun' İç Dekorasyonu Nasıl Değiştiriyor?Korunmuş yosun birçok iç mekanda bulunabilir. Genellikle bir alanın görünümünü çok fazla çalışmaya ihtiyaç duymadan değiştirmek için kullanılır. Yosun katkı maddesi olarak kullanıldığında, biraz yardıma ihtiyaç duyan ancak yine de göze hoş gelen alanlara eklenebilir. Ren geyiği yosunu, oturma odanızın görünümüne ince değişiklikler eklemek için kullanılabilecek bir yosundur.
Unutmayın, yosun parlak, cilalı bir madde değildir, bu nedenle odanın tüm detaylarını gizlemeyecektir. Ancak, odanıza biraz daha mat bir his verecektir.
Yeni hasat edilmiş yosun hafif sarımsı bir renge sahip olabilir ve bir miktar toz görülebilir ancak bu, yosun kurudukça solacaktır. Yosun kuruduğunda yumuşak, ipeksi bir kadife gibi görünür. Ardından konserve kısmı başlar, gliserin bazlı bir solüsyona ihtiyacınız vardır. Kurutulmuş yosun zamanla yok olur, ancak korunmuş yosunla 7 yıla kadar dayanır! Doğrudan güneş ışığı veya aşırı sıcaklıklarla temas etmedikçe, yosun iyi olacaktır
11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page