Mumyalanmış Bitkisel

Uygulama

Mumyalanmış Bitkisel Uygulama Nedir?

Mumyalanmış bitkisel uygulamalar: mumyalanmış yosun ve bitkilerin mekanın dizaynına uygun bir şekilde yaratıcı formlarda yerleştirilmesiyle oluşan aranjmanlardır.

Dondurulmuş Bitkiler ve Aranjmanlar

Yosun duvarların aksine bu uygulamalar duvarda kullanılmaz.

Ortamı yeşillendirmek ve doğal bir hava vermek için kullanılan mumyalanmış bitkisel uygulamalar uygun fiyatlı stabilize bitki çözümleri sağlar.

Bu stabilize bitki aranjmanları tasarımcılarımız tarafından mekanınıza en uygun şekilde yerleştirilir.

donrulumuş bitki uyglama
Stabilize_Bitki_Aranjmanı.jpg
amarantus_dondurulmuş_biti.jpg

Mumyalanmış Bitkisel Uygulamaların Özellikleri

Mumyalanmış ya da stabilize edilmiş bitkiler, mevsiminde toplanan uygulama bitkilerinin en taze halinde mumyalanarak biyolojik özellikleri dondurulup saklanır. Soğuk dolaplarda muhafaza edilen mumyalanmış bitkiler sizlere ulaşacağı güne kadar beklerler.

Tasarımcılarımız tarafından hazırlanan aranjmanlarınız uygulaması yapıldıktan sonra hiçbir bakım ihtiyacı duymazlar size sadece keyfini çıkarmak kalır. Bitkilerin uygulaması yapıldıktan sonra solmaz, renk değiştirmez yada dokularını kaybetmezler.

Düşük Maliyetli Bitki Aranjmanlarımız ile Tanışın

Mumyalanmış Bitkiler Nasıl Uygulanır?

Topraksız dekoratif saksılar veya farklı zeminlere sabitlenen stabilize bitkilerin uygulaması oldukça kısa sürede tamamlanabilir.

stabilize bitki aranjman

Mumyalanmış Bitki Aranjmanları Nereler için Uygundur?

Stabilize/mumyalanmış bitki uygulamalarının kullanım alanları oldukça yaygındır ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her yerde kullanılabilirler.

Evinizi yada ofisinizi biraz yeşillendirmek istiyorsanız mumyalanmış bitki aranjmanlarımız tam size göre.

Düşük Maliyetli Bitki Aranjmanlarımızla Tanışın

Yosun duvar uygulamalarına kıyasla daha düşük maliyetlerle, müşterileriniz ya da çalışanlarınız için yaşamaya değer alanlar yaratabilirsiniz.

mumyalanmış ağaç-bitki aranjman